У низці регіонів заборонили купання на Водохреща

04 січня, 17:27
Суспільство
У низці регіонів заборонили купання на Водохреща - фото 1
Цього року Водохреща відзначають 6 січня, проте в умовах воєнного стану в низці областей України не можна буде здійснити традиційний обряд купання.

Про заборону купатися на Водохреща повідомили в Запорізькій області, передає Соцпортал.

Згідно з рішенням Ради оборони Запорізької області від 26.12.2023 № 175, з метою забезпечення безпеки людей під час проведення заходів, пов'язаних зі святкуванням Водохреща, 6 січня на території області встановлено заборону на купання у відкритих водоймах, - повідомили у Запорізькій ОДА.

Таким чином, в області не облаштовуватимуть спеціальні локації для занурення ні на річці Дніпро, ні на інших водоймах. Причиною заборони стала потенційна загроза з боку країни-агресора.

Заборонили відвідування пляжів у Балаклійській громаді Харківської області - відповідне повідомлення оприлюднила місцева військова адміністрація.

У МВА зазначили, що у водоймах Харківщини чимало вибухонебезпечних предметів, тому перебувати на пляжах небезпечно.

Також не облаштовуватимуть місця для купання в Кривому Розі. Очільниця Центрально-Міської районної в місті ради Катерина Білоусова повідомила, що 6 січня не планується проведення заходів обряду Хрещення на всій території Центрально-Міського району міста Кривого Рогу.

Не будуть також облаштовувати спеціальні місця для освячення води на відкритих водоймах у Кам'янському, - повідомили в Кам'янській міській раді.

Українців закликають бути обережними, уникати скупчення людей та купання в річці.