У нью-йоркському соборі УГКЦ збирали гроші на дрони для ЗСУ

У нью-йоркському соборі УГКЦ збирали гроші на дрони для ЗСУ - фото 1
У Нью-Йорку в соборі Святого Юра, що на Мангеттені, відбувся різдвяний ярмарок, де збирали кошти на безпілотники для Збройних Сил України.

Про це повідомляє Укрінформ.

Американські українці демонстрували різні види мистецького рукоділля – гончарство, прядіння, малювання тощо – і продавали свої витвори.

Так, онука видатного українського художника-монументаліста Михайла Бойчука Галина Шипко, яка мешкає у штаті Нью-Йорк, показувала мистецтво прядіння.

«Сьогодні вдалий день, гадаю, ми зберемо кошти на 6–10 дронів, які відразу відбудуть на передову», – сказав у коментарі Укрінформу Дмитро Топчій, виконавчий директор волонтерської організації Liberty Ukraine Foundation, яка провела захід.

Він розповів, що фонд, який спеціалізується на допомозі ЗСУ, вже надіслав українським військовим загалом 1700 безпілотників.

За словами Топчія, вперше на такому заході були представлені зразки дронів, які будуть закуплені й передані в Україну. «Ми виставили два типи БПЛА, щоб і учасники ярмарку, і відвідувачі знали, на що саме йдуть гроші», – пояснив він.