У Патріаршому соборі УГКЦ у Києві відбувся міжконфесійний молебень за єдність християн

У Патріаршому соборі УГКЦ у Києві відбувся міжконфесійний молебень за єдність християн - фото 1
У Патріаршому соборі 18 січня відбувся міжконфесійний молебень за єдність християн. Цим молебнем розпочався тиждень екуменічних молитов під гаслом «Люби Господа Бога свого… і ближнього свого, як самого себе» (Лк. 10, 27). Молитву очолив владика Йосиф Мілян, єпископ Київської архиєпархії УГКЦ, у співслужінні з Апостольським нунцієм Вісвальдасом Кульбокасом, єпископами та духовенством католицьких, православних і протестантських Церков.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Владика Олександр Язловецький, єпископ Києво-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні, нагадав, що щороку від 18 до 25 січня християни усього світу зустрічаються на екуменічних молитвах за єдність.

Владика Олександр зазначив, що кожна країна має певні виклики для християн. Наприклад, у Польщі Католицька Церква є домінуючою, а в Україні є більше різноманіття конфесій. Ще одним викликом для християн України є війна. Кажуть, ніщо так не об’єднує, як спільний ворог. Харитативна діяльність, за словами єпископа, та молитва за Україну також об’єднує українські Церкви.

У Патріаршому соборі УГКЦ у Києві відбувся міжконфесійний молебень за єдність християн - фото 128403

Владика відзначив, що лідери Церков та духовенство своїм прикладом спонукають вірян до єдності. Відтак наголосив, що усіх християн насамперед об’єднує Божа любов.

Наприкінці молебня владика Йосиф Мілян наголосив на тому, що Патріарший собор єднає українців, зокрема греко-католиків усього світу. Адже в соборі найперше культивується Боже Слово, а також сучасна українська культура.