У Польщі знайдено мертвим священика, який активно підтримував Україну

У Польщі знайдено мертвим священика, який активно підтримував Україну - фото 1
У Польщі знайшли мертвим 48-річного греко-католицького священика Гжегожа Назара. Він від перших днів повномасштабної війни активно підтримував Україну та був популярним серед молоді душпастирем.

Про це інформує ТСН з посиланням на gazeta.pl.

У неділю, 14 травня, священик не прийшов на Літургію, що занепокоїло вірян і вони вирішили навідатись до отця, щоб перевірити, чи все у нього добре. Людям ніхто не відкрив, а тому вони викликали рятувальні служби, які все ж прибули до помешкання Гжегожа Назара. Священика знайшли мертвим у ліжку.

Священик був парохом греко-католицької парафії Преображення Господнього у Горлицях. Він був також авторитетним молодіжним душпастирем, брав активну участь у допомозі Україні.

Гжегож Назар народився 2 червня 1974 року в Гданську. Висвятився 2000 року в Перемишлі. У наступні роки був вікарієм у греко-католицькій парафії Воздвиження Чесного Хреста в Гурові Ілавецькому. Потім став парохом парафії Преображення Господнього в Горлицях. Упродовж років служіння активно пропагував лемківські традиції. Він також активно працював з молоддю та підтримував Україну.

"Він був дуже активним і постійно мав нові ідеї. Дивовижний молодіжний душпастир, його всі знали і любили. Він був одним з головних координаторів СДМ у Кракові, де завдяки йому Греко-Католицька Церква була надзвичайно помітною. Був причетний до греко-католицького молодіжного братства "Сарепта" від самого його заснування", - розповів о. Ігор Губач.