У Полтаві екзарх Харківський УГКЦ освятив автомобілі для фронту

У Полтаві екзарх Харківський УГКЦ освятив автомобілі для фронту - фото 1
У Полтаві 28 серпня владика Василь Тучапець, екзарх Харківський, освятив автомобілі для захисників, які придбали Лицарі Колумба та учасники ПАБу (Полтавська Асоціація Бізнесу). Мікроавтобус та позашляховик служитимуть бійцям 5 БТГр 81-ї десантно-штурмової бригади Збройних Сил України.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, голова полтавського осередку Лицарів Колумба Євген Хайлов переконаний, що автомобілі допоможуть краще та ефективніше виконувати бойові завдання на передовій по обороні України від московського агресора: «Ми щиро вдячні нашим відважним захисникам, які сьогодні стоять на обороні нашої свободи та незалежності. Будемо і далі докладати всіх зусиль, щоб якнайкраще забезпечити бійців усім необхідним. Перемога буде за нами!»

У Полтаві екзарх Харківський УГКЦ освятив автомобілі для фронту_1

Слід зазначити, що автомобілі придбали в Німеччині за кошти полтавського осередку Лицарів Колумба та учасників ПАБу. Невдовзі вони вирушать на передову, до наших бійців, які виконують завдання за призначенням.

Після освячення екзарх Харківський подякував усім, хто сьогодні докладає багато зусиль для того, щоб наблизити перемогу добра над злом: «Дякую всім вам! За вашу працю, за вашу жертовність для українського воїна».

Освячення та благословення автомобілів завершилося молитвою за перемогу України над агресором.