Created with Sketch.

У Предстоятеля Елладської Церкви діагностували COVID-19

19.11.2020, 14:09

Архиєпископ Афінський і всієї Еллади Єронім потрапив в госпіталь після того, як здав позитивний тест на COVID-19.

Про це повідомляє грецьке видання Orthodox Times, пише Інтерфакс-релігія.

Зазначається, що у хворого лише легкі симптоми і що до цього тести Архиєпископа були негативними.

"Я особисто беру участь як пастир у випробуванні, яке стосується тисяч наших братів в нашій країні і мільйонів у всьому всесвіті. Я поділяю агонію, біль і страх всіх, з нашою вірою в Бога ми все подолаємо", — сказав Архиєпископ Єронім.

Глава Елладської Церкви став третім за рахунком православним Предстоятелем, який заразився коронавірусів. Раніше повідомлялося про госпіталізацію Сербського Патріарха Іринея і глави Албанської Православной Церкви Архиєпископа Анастасія.

Читайте також
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Сьогодні, 15:07
Світові Знаменитий східний килим із мечеті Кароля I у Румунії не зможуть відреставрувати в Туреччині
Сьогодні, 12:09
Світові У Білорусі на Богослужінні Кирила не прозвучала «молитва за перемогу»
Сьогодні, 10:49
Світові Кирил у Білорусі використав мем, який застосовується щодо співробітників репресивних силових структур
Вчора, 09:21