У разі відкритої війни з Росією Моспатріархат скоріш за все сприятиме агресорові, - архиєпископ ПЦУ

У разі відкритої війни з Росією Моспатріархат скоріш за все сприятиме агресорові, - архиєпископ ПЦУ - фото 1
Московський Патріархат показав, що його капелани в разі відкритої російської війни з великою ймовірністю не будуть підтримувати українських військових у боротьбі з агресором і дуже ймовірно, що сприятимуть агресорові.

Таку думку висловив речник ПЦУ архиєпископ Євстратій Зоря в обговоренні теми про заборону служіння у війську капеланам УПЦ МП, передає Релігійна правда.

“У мене до цієї теми простий приклад. Скільки капеланів МПвУ в Криму протидіяли російській окупації та духовно підтримували українські частини під час російського вторгнення? Мені не відомо про ЖОДНОГО. Скільки тих самих капеланів підтримували російську агресію? Відомі численні випадки, з нагородженням потім “за сприяння” медальками і грамотами.

Отже – Церква МПвУ на живому прикладі показала, що капелани від неї в разі відкритої російської війни з великою ймовірністю не будуть підтримувати українських військових у боротьбі з агресором і дуже ймовірно, що сприятимуть йому.

І якщо все, написане вище – видумка, то хотілося би побачити факти, а не чергову риторику “мизамир”, – зазначив речник ПЦУ.