У Римі розпочалися вибори Патріарха Вірменської Католицької Церкви

22.09.2021, 14:48
Католики
У Римі розпочалися вибори Патріарха Вірменської Католицької Церкви - фото 1
В Римі триває виборчий Синод Єпископів Вірменської Католицької Церкви, що обирає наступника світлої пам’яті Ґріґора Бедроса ХХ Ґаброяна, що в травні переставився до вічності.

Про це повідомляє Vatican News.

Виборчий Синод Єпископів розпочався у понеділок, 20 вересня 2021 р., а середа, 22 вересня – перший день голосувань.

«Новий Патріарх мусить бути не тільки з огляду на традиційне визначення Caput et Pater (Главою і Отцем). Главою лише мірою того, наскільки зуміє стати слугою, Отцем, оскільки відчуватиме відповідальність за всіх своїх дітей», – сказав кардинал Леонардо Сандрі, Префект Конгрегації Східних Церков, промовлячи під час Божественної Літургії з нагоди відкриття синоду в Папській Вірменській Колегії.

Перше скликання виборчого Синоду наприкінці червня виявилося безуспішним. Оскільки ніхто не осягнув необхідної кількості голосів протягом п’ятнадцяти днів, згідно з приписами канонічного права було оголошено перерву, передавши справу до Апостольської Столиці.

Після дводенної духовної віднови, що розпочалася 20 вересня в Папській Вірменській Колегії, в середу, 22 вересня, розпочалася нова виборча асамблея під проводом Префекта Конгрегації Східних Церков.