• Головна
  • Новини
  • У рівненському ЦНАПі готові реєструвати релігійні громади...

У рівненському ЦНАПі готові реєструвати релігійні громади

20.03.2019, 13:06
У рівненському ЦНАПі готові реєструвати релігійні громади - фото 1
Поки у Мінкульті зволікають з реєстрацією Рівненської єпархії ПЦУ, область готується до прийому документів від релігійних громад. Відомо, що цим займатиметься обласне управління культури й туризму,

Поки у Мінкульті зволікають з реєстрацією Рівненської єпархії ПЦУ, область готується до прийому документів від релігійних громад. Відомо, що цим займатиметься обласне управління культури й туризму, повідомляє РадіоТрек.

Пакет документів та відповідні заяви прийматимуть за принципом «єдиного вікна» у приміщенні рівненського центру надання адміністративних послуг, що на майдані Просвіти, 2.

У ЦНАПі кажуть, що місце для працівника вже облаштували. Чекають лише офіційного старту процесу, каже заступник начальника управління Тетяна Якобчук: Органом реєстрації релігійних громад у межах Рівненської області визначено управління культури та туризму Рівненської обласної державної адміністрації. Відповідно до узгодженого рішення про співпрацю представник управління працюватиме у нас відповідно до узгодженого графіка роботи центру надання адміністративних послуг. З датою ми ще не можемо визначитись.

Зауважимо, до функцій ОДА належить розгляд заяв і реєстрація статутів релігійних громад, а також надання погоджень іноземним священнослужителям, релігійним діячам для здійснення місіонерської діяльності.

Раніше ці функції здійснювали державні реєстратори в районах та містах.