У російському Ростові-на-Дону бурятські шамани "знешкоджуватимуть" HIMARS

У російському Ростові-на-Дону бурятські шамани "знешкоджуватимуть" HIMARS - фото 1
До російського Ростова-на-Дону везуть бурятських шаманів, які повинні будуть обрядами допомогти російським окупантам, які несуть величезні втрати у війні в Україні.

Про це повідомляють пропагандистські російські ЗМІ, передає ТСН.

Як стверджується, шамани повинні будуть проводити обряди з російськими окупантами, щоб "захистити" їх від пускових установок HIMARS, якими українські війська захищаються від загарбників. Містики вірять, що саме духи стародавніх предків зможуть "захистити" росіян.

Шамани будуть проводити свої обряди у юртах (тип переносного житла або намету, іншими словами, що має основу з жердя, критого соломою, корою, шкірами і тощо). Окрім обрядів, шамани і баряшини (костоправи) будуть лікувати поранених росіян й викликати богів стародавніх воїнів-гунів.

"Ось, наприклад, HIMARS, ми їх "химерами" називаємо... Якщо "химера" прийде, воїни-гуни, які спали, прокинуться. Вони побачать свій дім, атрибутику всяку, і допоможуть нашим бійцям", - сказав голова фонду "Гуннський фонд" Олег Булутов.

Спочатку халабуди шаманів хотіли розмістити на Донбасі, але там сприйняли ідею без особливого ентузіазму, тому їх передали на Ростов.