У Росії підхопили заяву митрополита УПЦ МП про гоніння на "канонічну Церкву"

У Росії підхопили заяву митрополита УПЦ МП про гоніння на "канонічну Церкву" - фото 1
У Росії кілька інформаційних видань та сайти Російської Православної Церкви підхопили та поширили заяву керівника Кіровоградської єпархії УПЦ МП митрополита Іоасафа (Губеня) про нібито утиски прав Московського Патріархату.

Про це повідомляє Без купюр.

У травні на офіційному сайті Кіровоградської єпархії УПЦ МП з’явилося звернення її керівника, митрополита Іоасафа до Кіровоградської ОВА та правоохоронних органів щодо «утисків» з боку Аджамської та Перегонівської сільських рад. Хоча ті лише закликали священиків Московського Патріархату розірвати зв’язки з країною агресором в особі Російської Церкви. Адже не зважаючи на офіційну назву “Українська Православна Церква”, остання є структурним підрозділом Російської Православної Церкви, керманич якої Кирил підтримує воєнне вторгнення в Україну.

Цілком очікувано, що звернення Іоасафа прислужилося в Росії для поширення пропагандистських наративів, що в Україні відбуваються “гоніння” на священиків і вірян УПЦ МП. Тоді як російські військові буквально, а не образно знищують наші церкви.

Нагадаємо, що фейкова інформація щодо утисків прав Московського Патріархату в Україні була одним із приводів повномасштабного вторгнення РФ до нашої держави.

У Росії підхопили заяву митрополита УПЦ МП про гоніння на 'канонічну Церкву' - фото 96640
У Росії підхопили заяву митрополита УПЦ МП про гоніння на 'канонічну Церкву' - фото 96641
У Росії підхопили заяву митрополита УПЦ МП про гоніння на 'канонічну Церкву' - фото 96642