У РПЦ вихваляються, що до них перейшли ще 15 священиків Александрійського Патріархату

У РПЦ вихваляються, що до них перейшли ще 15 священиків Александрійського Патріархату - фото 1
15 священиків Александрійського Патріархату перейшли до юрисдикції РПЦ, заявив 9 лютого патріарший екзарх Африки Московського Патріархату митрополит Леонід.

Про це повідомляє Портал Credo.

"Сьогодні провели пастирські збори в місті Меру (Східна провінція Кенії). У ньому взяли участь священики двох благочинь єпархії Нієрі Александрійської Православної Церкви, які запросили отця Георгія [Максимова, голову місіонерської групи РПЦ в Африці], щоб передати йому прохання про прийняття у Російську Православну Церкву.

За повідомленням місцевих священиків, у неділю до них приїжджав єпископ Нієрійський Неофіт і просив не переходити до Російскої Православної Церкви, погрожував наслідками такого кроку, але почув, що переважна більшість священиків обох благочинь Меру вже ухвалили рішення, і йому слід шанувати його.

За результатами пастирських зборів 15 священиків прийняли у Російську Православну Церкву. Присяги були підписані", - цитує митрополита "Інтерфакс" (interfax.ru). Сам Леонід вже півтора місяці після свого призначення перебуває в Москві і поки що невідомо, коли він приїде у свої єпархії та екзархат.

Архиєрей доставив до повідомлення фото, де видно, що не всі священнослужителі були в підрясниках.

"Причина проста. У більшості африканських батюшок лише один підрясник. Тому вони його бережуть, тому що у разі пошкодження розраховувати на заміну не доводиться. Ті отці, які приїхали здалеку на мотоциклі (а це кілька годин) просто не наважилися взяти з собою підрясник", щоб випадково не пошкодити його в дорозі. Нічого, з Божою допомогою вирішимо і це питання", - пише митрополит.