У ще двох громадах на Львівщині позбавились церков УПЦ МП

25.04.2023, 11:33
Держава
У ще двох громадах на Львівщині позбавились церков УПЦ МП - фото 1
У Золочеві 24 квітня демонтовану капличку УПЦ МП передали українським військовим. Про це повідомив голова Золочівської районної ради Орест Кавецький.

Крім того, 24 квітня Московський Патріархат припинив своє існування на території Бродівської громади, повідомляє Телерадіокомпанія "Броди".

“Храм УПЦ МП у Бродах спорудили на землі, придбаній близько 10 років тому під будівництво житла. Окрім храму, там звели ще й будинок для священника.

При реєстрації права власності жодним чином не відображено, що земля надається під обслуговування так званих культових споруд. Земля надана виключно для обслуговування житлового будинку

Тож майже 9 соток, про які йдеться, колись належали приватним особам. Пізніше власники їх передарували релігійній громаді Московського Патріархату. Щоправда, будувати тут щось, окрім житлової забудови, так і не дозволили”, – пишуть в телерадіокомпанії “Броди”.

У Золочеві 24 квітня демонтовану капличку УПЦ МП передали українським військовим. Про це повідомив голова Золочівської районної ради Орест Кавецький.