У Швеції створено нову парафію УГКЦ
Про це повідомляє сайт Апостольського екзархату.
З благословення владики Богдана Дзюраха, було офіційно засновано парафію Святих верховних апостолів Петра і Павла з осідком у місті Мальме. Цього ж дня було оголошено про призначення нового душпастиря громади — о. Андрія Петришина.
Урочисте проголошення парафії та представлення нового священника відбулося 11 квітня під час Божественної Літургії, яку з цієї нагоди очолив декан Скандинавського деканату — о. Андрій Мельничук.
Історія українського душпастирства у цьому регіоні має глибоке коріння. Від 2002 року служіння для українців тут здійснював священник о. Мирослав Костів. Завдяки його ревній праці були започатковані численні осередки духовного життя, зокрема і в Мальме.

З огляду на духовний розвиток громади, у Мальме було засновано парафію, що стала адміністративним центром для південношведських осередків. Під її опікою перебувають громади у Крістіанстаді, Вернамо, Векше та новостворена спільнота в Гельсінборзі. Окрім цього, душпастирська діяльність розширюється: до кінця місяця заплановане перше богослужіння в місті Істад.
Актуальний розклад богослужінь та новини з життя парафії можна знайти на офіційній сторінці у Facebook.