У швейцарській церкві пролунав Гімн України

У швейцарській церкві пролунав Гімн України - фото 1
Гімн України у церкві Швейцарії виконала співачка, родом з Вінниці, яка виступає під сценічним іменем Ольга Россі.

«Українцям вдається показати, що ми не тільки люди, які потребують допомоги, але самі допомагаємо і розвиваємо країни, в яких тимчасово живемо. До речі, тема зібрання швейцарців була «Біженці доповнюють місцеву культу і збагачують своїми талантами», - розповів Вінниця.info Ігор Куксенко, засновник та керівник гурту LAFESTA, солісткою якого є Ольга.

Ольга народилась у Вінниці. Закінчила у Вінниці музичну школу за класом бандури. З 11-ти років була солісткою капели бандуристів. У 2011 році із червоним дипломом навчання у Національній музичній академії ім. Чайковського (київська консерваторія) за класом академічного вокалу. Вона першою в Україні почала створювати і співати оперу в форматі електронної і лаунж музики. І була першою у світі оперною співачкою, яка грає на лазерній арфі. Ольга є фіналісткою телевізійного шоу «Україна має талант» у 2021 році.

Вона є авторкою і виконавицею відомого саундтрека до програми «Світське життя» та лаунж версії Гімну України, який щодня відкривав ранкові ефіри відомих радіостанцій. Її голос звучав у саундтреках «HD Fashion TV» і «Madrid Fashion Week».

Зараз жінка з донькою тимчасово живе у Швейцарії і виступає з програмою стильної української музики по всій Європі та виступає на благодійних заходах, під час яких збирають кошти для допомоги Україні.