У Смілі замироточила церковна фреска

13.01.2012, 09:13
У Смілі замироточила церковна фреска - фото 1
У Свято-Покровському храмі міста Сміли Черкаської області раптом почала мироточити фреска із зображенням преподобного Сергія Радонезького.

Фреска.jpgУ Свято-Покровському храмі міста Сміли Черкаської області раптом почала мироточити фреска із зображенням преподобного Сергія Радонезького.

Як повідомляє черкаський тижневик «Прес-центр», таке диво трапляється вже не вперше, до того ж саме на цьому святому зображенні: віряни пам’ятають, як торік ця фреска рясно вкрилася краплями мира, яке згодом зникло таким же нез’ясованим чином, як і з’явилося.

"Ми не беремо на себе сміливість тлумачити цю подію, тим більше шукати в ній якийсь сакральний підтекст, – зазначив настоятель Покровського храму протоєрей Петро Дмитрук. – Це диво свідчить лише про те, що Господь не полишає нас Своєю милістю, Своєю присутністю в нашому храмі, тому нам залишається молитися й дякувати Йому за цю ласку".

Із появою мира біля фрески преподобного Сергія Радонезького правилися молебні за здоров’я вірян, а краплинками цієї чудодійної рідини священики мастили хворих.