• Головна
  • Новини
  • У соборі Паризької Богоматері молилися за жертв Голодомору...

У соборі Паризької Богоматері молилися за жертв Голодомору

24.11.2011, 16:38
У соборі Паризької Богоматері молилися за жертв Голодомору - фото 1
Українці Франції молитовно вшанували жертв Голодомору та вкотре нагадали іноземцям про цю жахливу трагедію.

ParisУкраїнці Франції молитовно вшанували жертв Голодомору та вкотре нагадали іноземцям про цю жахливу трагедію. У неділю вони провели мовчазну процесію вулицями столиці Франції від скверу Тараса Шевченка до собору Паризької Богоматері. Дорогою учасники роздавали перехожим листівки, де різними мовами розповідалося про трагедію українського народу. А напередодні вони поклали квіти під Тріумфальною аркою на могилі невідомого солдата з нагоди Великого Голодомору в Україні 1932-1933 роках.

Як поінформував Департамент інформації УГКЦ, настоятель храму святого Володимира у Парижі о. Михайло Романюк, Святу Літургію у соборі Паризької Богоматері відправив Апостольський екзарх для українців у Британії єпископ Гліб (Лончина) у співслужінні з монсеньйором Еріком де Муля Бофортом, єпископом-помічником Паризької архиєпархії та представниками інших Католицьких Церков.

Після Літургія відбулася екуменічна панахида за участю православних священиків: о. Івана Радевича і о. Бориса Хайневського УАПЦ. На Богослужінні був Надзвичайний і Повноважний посол України у Франції Олександр Купчишин і представники дипломатичного корпусу.