У соборі УГКЦ в Парижі українська молодь молилася за мир

У соборі УГКЦ в Парижі українська молодь молилася за мир - фото 1
У межах Європейської зустрічі молоді Тезе в катедральному соборі святого Володимира Великого у столиці Франції відбулася урочиста Божественна Літургія. Подія зібрала молодих українців з різних куточків Європи для спільної молитви за мир та єдність.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці єпархії святого Володимира Великого в Парижі.

Літургію очолив владика Ігор Ранця у співслужінні владики Браяна Байди та душпастирів, відповідальних за молодіжне душпастирство в різних єпархіях Української Греко-Католицької Церкви.

У соборі УГКЦ в Парижі українська молодь молилася за мир - фото 163717

"Це молитовне зібрання стало знаком живої присутності української Церкви в серці Європи та свідченням того, що навіть у час випробувань молодь шукає єдності, миру й надії у Христі. Спільна молитва напередодні Нового року нагадала, що справжнє оновлення починається з відкритого серця, здатного слухати Бога і відповідати на Його поклик.

У соборі УГКЦ в Парижі українська молодь молилася за мир - фото 163718

Після завершення Літургії місцева молодь гостинно пригощала всіх глінтвейном та печивом, продовжуючи спілкування у дусі братерства, тепла і взаємної підтримки", - йдеться у дописі єпархії святого Володимира Великого в Парижі.