У соборі УГКЦ в Парижі українська молодь молилася за мир
Про це йдеться на фейсбук-сторінці єпархії святого Володимира Великого в Парижі.
Літургію очолив владика Ігор Ранця у співслужінні владики Браяна Байди та душпастирів, відповідальних за молодіжне душпастирство в різних єпархіях Української Греко-Католицької Церкви.

"Це молитовне зібрання стало знаком живої присутності української Церкви в серці Європи та свідченням того, що навіть у час випробувань молодь шукає єдності, миру й надії у Христі. Спільна молитва напередодні Нового року нагадала, що справжнє оновлення починається з відкритого серця, здатного слухати Бога і відповідати на Його поклик.

Після завершення Літургії місцева молодь гостинно пригощала всіх глінтвейном та печивом, продовжуючи спілкування у дусі братерства, тепла і взаємної підтримки", - йдеться у дописі єпархії святого Володимира Великого в Парижі.