У США хочуть відтворити Вавилонську вежу

25.07.2021, 14:03
Світові
У США хочуть відтворити Вавилонську вежу - фото 1
Креаціоністська організація Answers in Genesis оголосила про плани зі збору коштів для будівництва Вавилонської вежі на території тематичного парку в Північному Кентуккі.

Про це повідомляє Слово про слово з посиланням на answersingenesis.org

Так автори хочуть показати, що всі люди походять від однієї біологічної раси.

Представники компанії Ark Encounter оголосили про початок досліджень, планування і подальшого будівництва копії Вавилонської вежі на території тематичного парку в Кентуккі.

Цей музей, відомий як Музей творіння, був побудований у 2007 році після збору приватних пожертвувань у розмірі 27 мільйонів доларів. У перші роки музей користувався великою популярністю, а також піддавався критиці з боку освітніх, релігійних та наукових кіл.

Відповідно до прес-релізу Ark Encounter, це допоможе «розв’язати проблеми расизму, показуючи, як всі групи людей походять від однієї біологічної раси». Крім цього, вежу буде супроводжувати модель того, як міг виглядати Єрусалим за часів Христа.

Засновник і генеральний директор біблійного парку Кен Хем, який вже відтворив копію Ноєвого ковчега довжиною 155 метрів, заявив:

«У наступному році ми почнемо збір коштів для атракціону Вавилонська вежа, який плануємо відкрити через 3-4 роки, де, крім іншого, ми допоможемо людям зрозуміти, що генетичні дослідження і Біблія кажуть про походження всіх груп людей у світі. Можу вас запевнити, це буде захоплююче видовище, яке відкриває очі», – підкреслив Хем.

«Вплив вавилонського повстання сьогодні можна побачити всюди навколо нас, і ми можемо використовувати цю історичну подію, щоб розповісти правду про людство: всі ми пов’язані й походимо від Ноя, як описано в книзі Буття», – додав він.

Теги: #США