У США інтронізували митрополита Нью-Джерського Апостола

19 вересня, 11:19
Православні
У США інтронізували митрополита Нью-Джерського Апостола - фото 1
У Сполучених Штатах Америки 16 вересня відбулася урочиста інтронізація нового митрополита для православної пастви у штаті Нью-Джерсі.

Вселенський Патріарх Варфоломій та Синод Константинопольського Патріархату призначили на цю кафедру владику Апостола. Церемонію інтронізації очолив архієпископ Америки Елпідофор, повідомляє ДФУ з посиланням на goarch.org

Архиєпископ Елпідопорос звернувся до нового митрополита Апостола, наголосивши на важливості пастирського служіння та духовного батьківства для пастви. Він нагадав про приклад служіння Вселенського Патріарха Варфоломія і висловив переконання у тому, що митрополит Апостол буде гідно служити Христовій Церкві.

“Дорогий брате в Господі, ти вперше у своєму єпископському служінні приймеш на себе всю повноту відповідальності за помісну Церкву – в даному випадку, за Священну Митрополію Нью-Джерсі. Це ваше покликання в Господі, до якого ви прагнули зі смиренням і благодаттю, і якому ви, безсумнівно, будете служити з честю”, – сказав архієпископ Елпідофор.

“Ви маєте бути духовним батьком як духовенства, так і мирян, – продовжив він. – І Господь наш Ісус Христос дав нам – Своїм єпископам – ключ до розуміння нашої величезної відповідальності”.