У США зростає кількість випадків антикатолицького вандалізму, - заява єпископів

27.07.2020, 07:55
Католики
У США зростає кількість випадків антикатолицького вандалізму, - заява єпископів - фото 1
Підпалені Церкви, знищені статуї Христа, Богородиці та святих… У США зростає кількість випадків вандалізму проти католицьких місць культу та символів. Тривожну ситуацію від імені єпископської конференції прокоментували архиєпископи Томас Венскі та Пол Коклі, що очолюють, відповідно, комісію з питань релігійної свободи та комісію з питань внутрішньої справедливості та загальнолюдського розвитку.

Про це повідомляє сайт Синоду єпископів УГКЦ з посиланням на Vatican News

«Чи йдеться про акти, скоєні окремими виснаженими особами, що волають про допомогу, чи про акти рук агентів ненависті, які стараються залякувати, ці напади є ознакою суспільства, яке потребує оздоровлення», — йдеться в заяві, автори якої підкреслюють, що йдеться про інциденти, в яких «людські вчинки є зрозумілими, але мотиви — ні». «Докладаючи зусилля для того, щоб збагнути знищення цих сакральних символів безкорисливої любові та набожності, молимося за всіх тих, які спричинилися до цього, зберігаючи пильність для протидії цьому», — зазначають вони.

В заяві єрархів підкреслюється «особливий період культурного конфлікту, який переживають США». Єпископи наголошують на тому, що «шлях у майбутнє повинен проходити через співчуття та зрозуміння, практиковані і навчені Ісусом та Марією». З цього випливає заклик: «Споглядаймо, радше, а не нищмо зображення, які представляють Божу любов. Наслідуючи Господній приклад, відповідаймо на розгубленість зрозумінням, а на ненависть — любов’ю».

Теги: #США