"У світі немає сили, котра змогла б зруйнувати незалежну і суверенну Українську націю!" - єпископи УПЦ США

"У світі немає сили, котра змогла б зруйнувати незалежну і суверенну Українську націю!" - єпископи УПЦ США - фото 1
​​​​​​​Собор Єпископів Української Православної Церкви США, Південної Америки та Діаспори надіслав листа підтримки Предстоятелю Православної Церкви України Митрополиту Епіфанію. "В Україні необхідно зберегти людську гідність та свободу", - наголошують єрархи.

У листі сказано:

"Духовенство та вірні нашої Церкви за межами України є об’єднаними в дусі молитви та в дусі дій з нашими братами в Україні та українцями по всьому світу.

Події останніх восьми років, які призвели до безвідповідальної поведінки політичних лідерів Російської Федерації протягом останніх кількох днів, сколихнули світ своїми злочинами (яке свідомо було вчинене усіма гілками російської влади) проти цивілізованого суспільства...

Голос миролюбного народу України має бути почутим і його повинні всі шанувати. Цей голос не може бути приглушеним тими, хто чи в політичному чи в духовному керівництві є агресором та вирішує обманювати та зловживати, використовуючи насильство та війну проти України та її народу.

Вірні нашої Церкви в США, Південній Америці та Діаспорі мають коріння в усіх регіонах України. Наші рідні та друзі живуть на Сході та Заході, Півночі та Півдні України. Ми глибоко переймаємося добробутом, стабільністю і безпекою наших людей, котрим погрожують повідомленнями про підготовку списків тих, хто підлягає страті, ув'язненню, направленню в табори для «реабілітації» або тих, хто змушені зникнути, оскільки загарбники прагнуть повністю взяти під контроль усю націю.

Приєднуємось до Вашого Блаженства, усіх єрархів, духовенства та вірних Православної Церкви України в молитві за мир на Батьківщині для багатьох українських християн, які проживають у Сполучених Штатах Америки та по всьому світу. Ми твердо стоїмо на Вашій стороні у «боротьбі на благо», захищаючи вірний боголюбивий народ України. У світі немає ніякої фізичної сили, котра змогла б зруйнувати віру, волю та голос громадян незалежної і суверенної Української нації!"