У Тернополі УГКЦ провела третю благодійну акцію для постраждалих від ракетних обстрілів
За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, це вже третя благодійна ініціатива Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, реалізована завдяки підтримці вірних і благодійників. Під час попередніх двох акцій постраждалі родини отримали сертифікати на пральні машини та холодильники.
Закупівля побутової техніки стала можливою завдяки коштам, що надходили на спеціально відкритий рахунок Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Посередником у наданні допомоги став благодійний фонд «Карітас Тернопіль». Вагому фінансову підтримку надали також вірні Мукачівської греко-католицької єпархії, яку очолює владика Теодор Мацапула.
Під час зустрічі митрополит Теодор спільно з духовенством і присутніми помолилися, виконавши спільну коляду під супровід хору «Журавлі». Звертаючись до постраждалих родин, архиєрей зазначив:
«Ми нині зібралися у храмі Всіх святих українського народу — місці, де Господь Бог загоює наші рани, підносить нас і дає силу жити та боротися. Дякуємо Богові за можливість бути разом, а також нашим воїнам, які нас захищають. Сьогодні ми хочемо вкотре підтримати вас цим знаком турботи — сертифікатами на побутову техніку».
Митрополит також повідомив, що вже з 7 січня магазин «Мега Люкс» готовий забезпечити отримувачів необхідною побутовою технікою, відповідно до сертифікатів.
У заході взяли участь священики храму Всіх святих українського народу на чолі з о. Романом Чубарою, директором БФ «Карітас Тернопіль» о. Романом Загороднім, а також представники Тернопільської міської ради, за списками якої було здійснено розподіл допомоги.
Постраждалі мешканці міста висловили подяку Церкві та благодійникам за підтримку в складних життєвих обставинах.
«Висловлюю щиру подяку Українській Греко-Католицькій Церкві за підтримку та необхідну допомогу. Сьогодні багато з нас змушені тимчасово проживати у родичів або орендувати житло, тому така допомога є для нас надзвичайно важливою», — сказав мешканець будинку на вулиці 15 Квітня.

«Щиро дякую Церкві та всім небайдужим людям за підтримку. Ми зазнали великої втрати — загинув наш син. Мусимо нести це у своїй душі ціле життя. Щиро дякую всім за підтримку: і Церкві, і людям, і всім небайдужим. То для нас дуже велика допомога», — доєдналась до слів подяки мешканка будинку на вулиці 15 Квітня.