• Головна
  • Новини
  • У Вашингтоні Глава УГКЦ освятив місце під пам’ятник жертвам Голодомору...

У Вашингтоні Глава УГКЦ освятив місце під пам’ятник жертвам Голодомору

21.11.2011, 09:11
У Вашингтоні Глава УГКЦ освятив місце під пам’ятник жертвам Голодомору - фото 1
Патріарх Святослав (Шевчук), у рамках свого візиту до США, освятив місце в центрі американської столиці, де буде побудовано пам’ятник жертвам Голодомору.

Святослав_(Шевчук).jpgПредстоятель Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав (Шевчук), у рамках свого візиту до США, освятив місце в центрі американської столиці, де буде побудовано пам’ятник жертвам Голодомору. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Предстоятель УГКЦ очолив молебень до Богородиці у храмі Пресвятої родини.
Окрім того, глава УГКЦ провів низку зустрічей із конгресменами та представниками Держдепартаменту США, а також зустрівся з Надзвичайний і Повноважним Послом України у США Олександром Моциком. 

Також він дав інтерв’ю Мирославі Гонгадзе в програмі «Час-Тайм». «Наша Церква є глобальною, і всюди, де б’ється українське серце, там б’ється серце українського душпастиря... Сьогодні наша Церква відіграє у суспільстві роль морального авторитету, який ми крок за кроком старалися представити. Крім того, наша Церква є потужним голосом України і українства в усьому світі», − сказав блаженніший Святослав.

18 листопада  в Нью-Йорку в римо-католицькому кафедральному соборі Святого Патрика, Предстоятель УГКЦ очолив поминальну панахиду за жертвами Голодомору. 
Візит Патріарха Святослава до США завершиться 21 листопада.