У Ватикані оголошено імена цьогорічних лауреатів «Нобелівської премії» в богослов’ї

02 жовтня, 11:34
Католики
У Ватикані оголошено імена цьогорічних лауреатів «Нобелівської премії» в богослов’ї - фото 1
Ватиканська Фундація Йозефа Ратцінґера – Бенедикта XVI оголосила імена цьогорічних лауреатів «Премії Ратцінґера», встановленої 2011 року.

Про це повідомило Радіо Ватикану.

Ними стали німецькі науковці: Ганна Барбара Ґерл-Фальковіц (нар. 1945 року), колишня викладачка філософії релігій в Дрезденському університеті, відома експертка зі спадщини Едіт Штайн і Романо Ґвардіні, та Людґер Швінгорст-Шьонберґер (нар. 1957 року), викладач Старого Завіту у Віденському університеті, який вважається одним з найбільших експертів по сапієнціальних книгах.

Разом з цьогорічними лауреатами, відзнаку з рук Папи Франциска отримають також французький філософ і богослов Жан-Люк Маріон та австралійська професорка Трейсі Роуленд, лауреати 2020 року, беручи до уваги той факт, що спалах пандемії короновірусу завадив проведенню минулорічної церемонії. Нагородження відбудеться 13 листопада 2021 року в Климентинському залі Апостольського палацу у Ватикані.

«Ватиканську Фундацію Йозефа Ратцінґера – Бенедикта XVI» було створено для сприяння та вивчення богослов’я, організації конгресів високого наукового та культурного рівня, преміювання науковців, які відзначилися особливим заслугами. Ця фундація встановила премію, яку журналісти називають «Нобелівською премією» в богослов’ї.