У Ватикані оголосили програму візиту Папи до Кіпру та Греції

17 листопада, 14:14
Католики
У Ватикані оголосили програму візиту Папи до Кіпру та Греції - фото 1
Ватиканський пресцентр опублікував програму Апостольського візиту Папи Франциска до Кіпру та Греції, що триватиме від 2 до 6 грудня 2021 року. Подорож включатиме також відвідини табору для біженців на острові Лесбос.

Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Візит до Кіпру

До Кіпру Папа прибуде 2 грудня пополудні. Після церемонії привітання у міжнародному аеропорту «Ларнака» Папа вирушить до столиці Кіпру Нікосії. Тут, у катедральному соборі Архиєпархії Кіпру Маронітської Католицької Церкви, однієї зі Східних Католицьких Церков, відбудеться зустріч зі священиками, богопосвяченими особами, дияконами, катехитами, представниками асоціацій та церковних рухів. Опісля Святіший Отець здійснить візит до Президентського палацу, де зустрінеться з Президентом Кіпру, з представниками влади, громадянського суспільства та дипломатичного корпусу.

Наступний день, 3 грудня, розпочнеться візитом ввічливості до Глави Православної Церкви Кіпру Архиєпископа Хризостома ІІ, після чого в катедральному соборі святого Івана Богослова в Нікосії Папа зустрінеться з членами Священного Синоду цієї Церкви

О 10 годині ранку Святіший Отець очолить Святу Месу на Стадіоні гімнастичної асоціації «Панкіпрія» (ГСП), що на околиці Нікосії, а пополудні візьме участь в екуменічній молитві з мігрантами, що відбудеться в римо-католицькому храмі Святого Хреста.

Вранці, 4 грудня Папа Франциск відлетить до Греції.

Програма візиту до Греції

Після прибуття до міжнародного аеропорту Афін приблизно об 11 годині, Наступник святого Петра вирушить до Президентського палацу, де відбудеться церемонія привітання, візит ввічливості до Президента країни, зустріч з прем’єр-міністром, а також зустріч з представниками влади, громадянського суспільства та дипломатичного корпусу.

Пополудні Папа здійснить візит ввічливості до Глави Православної Церкви Греції Архиєпископа Єроніма ІІ. Опісля він вирушить до катедрального собору святого Діонісія Акропагіта католицької Архидієцезії Афін, де зустрінеться з католицьким духовенством, семінаристами й катехитами. Ввечері того ж дня в Апостольській Нунціатурі Єпископ Риму матиме приватну зустріч зі своїми співбратами – членами Товариства Ісусового.

Зустріч з біженцями на острові Лесбос

У неділю, 5 грудня, вранці Святіший Отець вирушить літаком до Мітіліні, найбільшого міста грецького острову Лесбос для того, щоб відвідати один з таборів для біженців. Приблизно опівдні Папа знову повернеться літаком до Афін. Пополудні він очолить Святу Месу в Афінському концертному залі «Мегарон», а ввечері вирушить до Апостольської Нунціатурі, куди з візитом ввічливості прибуде архиєпископ Єронім.

У понеділок, 6 грудня, вранці Папа Франциск прийме в Нунціатурі Голову Грецького парламенту. Опісля він зустрінеться з молоддю в католицькій школі святого Діонісія, якою опікується Згромадження Сестер-урсулинок.

Приблизно в 11:30 Святіший Отець вирушить до міжнародного ауропорту Афін, звідки відлетить до Риму.