У Ватикані оприлюднили програму різдвяних Богослужінь

29.11.2021, 13:32
Світові
У Ватикані оприлюднили програму різдвяних Богослужінь - фото 1
Богослужіння розпочнуться у п’ятницю, 24 грудня, нічною Святою Месою Різдва в базиліці Святого Петра, яку Папа Франциск очолить о 19:30 за римським часом. У суботу, 25 грудня, опівдні він звернеться із різдвяним посланням, уділяючи благословення «Urbi et Orbi».

Про це повідомляє Vatican News.

Напередодні урочистості Пресвятої Богородиці Марії, у п’ятницю, 31 грудня, в базиліці Святого Петра у Ватикані Святіший Отець відслужить о 17:00 вечірню, яка завершиться подячною молитвою «Тебе, Бога, хвалимо» з нагоди завершення календарного року.

1 січня о 10:00 понтифік очолить у базиліці Святого Петра Святу Месу.

У четвер, 6 січня, урочистість Богоявлення Господнього, Папа відслужить о 10:00 Святу Месу у ватиканській базиліці, а в неділю, 9 січня, з нагоди свята Господнього Хрищення, звершить о 9:30 Євхаристійне Богослуження в Сикстинській каплиці Апостольського палацу, під час якої уділить Святу Тайну Хрищення немовлятам.

Директор Ватиканського прес-центру також повідомив, що 8 грудня, з метою запобігти скупченню людей і пов’язаній з ним загрозою заражень коронавірусною інфекцією, замість звичного прилюдного акту вшанування Непорочнозачатої Діви Марії на Іспанській площі Риму, Папа Франциск здійснить приватний акт набожності, підносячи молитву до Богородиці, аби Вона захистила римлян, місто, в якому вони живуть та всіх хворих, які потребують Її материнського покрову повсюди в світі.