У Ватикані видали документ про душпастирство і соціальні мережі

31 травня, 11:53
Католики
У Ватикані видали документ про душпастирство і соціальні мережі - фото 1
Дикастерія в справах комунікації представила документ, який пропонує зробити сферу соціальних мереж більш людяною.

Джерело: Vaticannews

«Прямуючи до повноцінної присутності» – документ під такою назвою, присвячений душпастирським роздумам про залучення у цифровий світ, 29 травня 2023 р., представила Дикастерія в справах комунікації. Він заохочує до спільних роздумів про присутність християн у соціальних мережах. Мета документу - допомогти будувати культуру любові та співчуття до ближнього в цифровій сфері.

Ці душпастирські роздуми запрошують шукати відповідь на різні виклики цифрового світу, яка ґрунтується на вірі. Йдеться про те, щоб цифрова система ставала простором, який стане місцем співпраці та взаємної довіри.

Автори вказують на те, що ставання «ближнім» у середовищі соціальних мереж починається із готовності вислухати, з усвідомлення того, що ті, кого зустрічаємо онлайн, є реальними людьми.

В документі зазначається, що християни покликані вносити в соціальні мережі особливий стиль, джерелом якого є Христос, Який нас полюбив і віддав Себе Самого за нас, разом зі своїми словами, ділами, душею та тілом.

Присутність християн у цифрових медіа, сказано в документі, повинна мати ознаки свідчення: присутні не для того, щоби продати якийсь товар чи займатися прозелітизмом, але щоби свідчити.