• Головна
  • Новини
  • У Верховній Раді можуть знову розглядати ліквідацію Нацкомісії з моралі...

У Верховній Раді можуть знову розглядати ліквідацію Нацкомісії з моралі

18.09.2012, 10:26
У Верховній Раді можуть знову розглядати ліквідацію Нацкомісії з моралі - фото 1
На поточному пленарному тижні може бути розглянутий законопроект №10447, яким передбачається ліквідація Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі.

ВРУ.jpgНа поточному пленарному тижні може бути розглянутий законопроект №10447, яким передбачається ліквідація Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Українську правду.

Пропонується також розглянути законопроект про мирні зібрання та інші законопроекти.

Кабінет Міністрів вносив навесні цього року до парламенту законопроект № 10447, спрямований на ліквідацію Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі.

Документ розроблявся на виконання Указу Президента України Віктора Януковича від 09.12.2010 року № 1085 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади».

У зв’язку з ліквідацією Комісії пропонується зробити платним проведення експертизи продукції і видовищних заходів сексуального чи еротичного характеру. 

За даними Державної фінансової інспекції України, Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі (голова -- Василь Костицький) фінансується 2012 року з державного бюджету в обсязі 4 340 100 грн.