У Відні розпочала роботу міжнародна комісія з православно-католицького діалогу
У Відні 20 вересня розпочалося ХІІ пленарне засідання Комісії з діалогу між Римо-Католицькою і Православними Церквами. Темою цьогорічного закритого засідання буде примат Папи в перші століття християнства.
За інформацією журналу CREDO, у заході, який відбувається у віденському Кардинал-Кенінг-хаус, візьмуть участь 30 експертів зі Сходу і Заходу.
Наприклад, віденський кардинал Крістоф Шенборн і православний митрополит Віденський і Австрійський Стаікос, як вона наголосили на початку роботи Комісії, чекають від конференції конкретних кроків вперед у відносинах між двома Церквами.
Католицьку делегацію на заході очолює кардинал Вальтер Каспер, колишній Голова Папської ради зі сприяння християнській єдності. У складі делегації також кардинал Шенборн і Голова Папської ради зі сприяння християнській єдності архиєпископ Курт Кох. Делегацію Православної Церкви очолює митрополит Пергамський Іоан Зізіулас з Пергами, що належить до Константинопольського Патріархату.
Як інформацією CREDO, питання примату Папи на сьогодні полягає у з’ясуванні того, що він означав на початку історії християнства і які права давав єпископові Риму.
Про питання, які виносяться на цю зустріч і позицію РПЦ на ній читайте у спеціальному матеріалі РІСУ.