У Відні відбулася молитва за мир в Україні

У Відні відбулася молитва за мир в Україні - фото 1
Напередодні Дня Незалежності України, 23 серпня 2022 року, владика УГКЦ Микола Бичок, єпарх Мельбурнський та владика Петро Лоза, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ, відслужили Архиєрейську Святу Літургію за мир в Україні та припинення війни при мощах Св. Климентія Гофбауера, редемпториста, покровителя Відня.

До молитви долучилися о. Юрій Коласа, Генеральний вікарій для вірних Східних Католицьких Церков у Австрії, о. Тарас Шагала, парох церкви св. Варвари, о. Роман Птасюк, сотрудник парафії Пресвятої Родини та вірні нашої церкви у Відні. Про це повідомляє сайт Синоду єпископів УГКЦ з посиланням на пресслужбу Мельбурнської єпархії Святих верховних апостолів Петра і Павла.

21 серпня владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, очолив Архиєрейську Літургію на парафії Св. Варвари у Відні разом з о. Тарасом Шагалою. У своєму душпастирському слові до вірних архиєрей зазначив: «Сьогодні у всіх українців на устах є також лише одне прохання до Господа: припинення жахливої війни та дарування миру нашій Батьківщині».

У Відні відбулася молитва за мир в Україні_1

Цього ж дня владика Петро Лоза, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ, відслужив Архиєрейську Святу Літургію в храмі Пресвятої Родини у Відні разом з о. Романом Птасюком. Проповідуючи до вірних, владика наголосив: «Наскільки є важлива довіра до Господа в духовному житті. Христос двічі наголошує в недільній благовісті щодо вірності Йому. Віра народжується зі слухання Божого Слова та молитви в щоденному житті. Саме це є запорукую правдивої дороги кожного християнина».

22 серпня владики Микола та Петро разом з о. Юрієм Коласою мали зустріч з Його Еміненцією Кардиналом Кристофом Шенборном, архиєпископом Відня. Під час розмови архиєреї висловили подяку Кардиналу за всі добрі діла Католицької Церкви в Австрії для підтримки українського народу в часі війни, а особливо за відкриті домівки австрійців на потреби наших людей. Його Еміненція запевнив владик у своїх неустанних молитвах за мир та спокій в Україні.