У вірменських церквах України пройшли молебні за загиблими на кордоні з Азербайджаном

У вірменських церквах України пройшли поминальні служби за загиблими в ході ескалації на кордоні з Азербайджаном.

Про це повідомляє Белсат з посиланням на AnalitikaUA.net.

Отець Карапет Гарибян розповів виданню, що об 11:00 у всіх вірменських церквах України пройшли поминальні служби за загиблими в ході ескалації на кордоні з Азербайджаном. У Києві молебень відбувся в Каплиці Србоц Наатакац.

Як відомо, в ході ескалації на кордоні з Азербайджаном загинули 4 вірменських військовослужбовця.

Із заявою з приводу ескалації на кордоні Вірменії та щодо позиції МЗС України виступили Союз вірмен України і чотири депутати Верховної Ради.

Нагадаємо, українське МЗС раніше випустило заяву, в якій закликало сторони конфлікту докласти максимальних зусиль для деескалації ситуації і продовження пошуку шляхів мирного вирішення конфлікту.

«Українська сторона виступає за політичне врегулювання ситуації на основі дотримання суверенітету і територіальної цілісності Азербайджанської Республіки в її міжнародно визнаних кордонах», – йдеться в заяві.

Заява викликала негативну реакцію серед вірменського політикуму. Посла України у Вірменії запросили до МЗС країни, а біля самого посольства місцеві активісти провели акцію незгоди.

У минулі вихідні Азербайджан та Вірменія повідомили про збройну сутичку на кордоні двох країн. Офіційний Баку зазаявив про загибель семи військових.