У вірменському храмі в окупованій Феодосії обвалився бічний вівтар
17 березня, 16:48
Суспільство
У Феодосійському храмі архангелів Михаїла і Гавриїла, побудованому у 19 століття, обвалився бічний вівтар.
Про це повідомляє низка кримських окупаційних медіа, передає Голос Криму.
Зазначається, що будівля перебуває в аварійному стані ще з радянських часів. У січні повідомлялось, що вірменський храм в тимчасово окупованій Феодосії потребує термінового порятунку. А 26 лютого стало відомо, що храм остаточно втратив дзвіницю.
Попри те, що держава-окупант надала храмові статус об'єкта культурної спадщини «федерального значення», – реальних кроків для його порятунку за роки окупації зроблено не було.
16 березня окупаційні медіа облетіли світлини з повним руйнуванням бічного вівтаря католицької церкви вірменської громади.