У Володимир-Волинській єпархії ПЦУ покарали священика, який їздив на підпитку у Луцьку

28 квітня, 11:30
Суспільство
У Володимир-Волинській єпархії ПЦУ покарали священика, який їздив на підпитку у Луцьку - фото 1
Єпископ Володимир-Волинської єпархії ПЦУ повідомив, що настоятеля монастиря Дванадцяти апостолів, який їздив п’яним у Луцьку, таки покарали.

Про це владика Матфей розповів під час інтерв’ю Першому, повідомляє сайт "Район Волинь".

Єпископ зазначив, що без наслідків такий вчинок не міг минутися.

"Покарали. Як саме – це внутрішнє питання. Якщо хтось думає, що я буду шашкою махати, кричати чи в морду бити, то, вибачте, такого не буде. Кожна людина може оступитися, впасти. Це не означає, що ми її маємо ногами добивати", – повідомив владика.

Церковне покарання є, додав єпископ.

"Також нехай відповідає і по закону, якщо винен. Єпархія в жодному разі його не виправдовує. Хай буде покараний, бо зробив зле. Ми вважаємо, що до всіх треба однаково ставитися. Винен – карайте", – зазначив владика Матфей.

Нагадаємо, 11 квітня близько 23:30, під час комендантської години, у Луцьку поліцейські зупинили автомобіль БМВ 520, яким керував настоятель хра у у Володимирі. Священик, за словами патрульних, був у стані алкогольного сп’яніння.

Пізніше стало відомо, що священик у відео – Тарас Ханас (ігумен Трофим) – настоятель монастиря 12 апостолів у Володимирі.

На нього склали протокл за 130 статтею КУпАП, а саме за керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.