У Володимирі виселяють УПЦ МП з Успенського кафедрального собору
Про це повідомляють на веб-сайті поліції, передає Волинь онлайн.
Уранці тут розпочали виконання рішення Господарського суду щодо зобов’язання Свято-Успенського кафедрального собору повернути Волинській обласній військовій адміністрації культові будівлі, що розташовані у м. Володимир, шляхом їх звільнення та підписання акту приймання-передачі.
Біля собору зібралися близько 80 вірян, з ними комунікують поліцейські. Порушень немає.
Наразі на місці продовжують працювати спеціалісти.
Як інформує прес-служба УПЦ МП, близько 6.00, спецпідрозділи поліції забезпечили державним виконавцям умови для примусового виселення Володимир-Волинського єпархіального управління УПЦ МП, релігійної громади Успенського кафедрального собору та студентів регентського училища з приміщень, які вони займали.
Парафіян усередину храму не допустили — територію навколо собору оточила поліція.
Як зазначалося, рішення було ухвалене «за наполягання народного депутата України Ігоря Гузя».