• Головна
  • Новини
  • У Єгипті обрали нового Патріарха Коптської Православної Церкви. Ним став 60-річний єпископ Теодорус...

У Єгипті обрали нового Патріарха Коптської Православної Церкви. Ним став 60-річний єпископ Теодорус

05.11.2012, 09:34
У Єгипті обрали нового Патріарха Коптської Православної Церкви. Ним став 60-річний єпископ Теодорус - фото 1
Найбільша християнська громада на Близькому Сході одержала нового патріарха. Майже через вісям місяців після смерті патріарха Шенуди ІІІ у неділю, 4 листопада, у Каїрі новим главою Коптської християнської Церкви обрали 60-річного єпископа Теодоруса

Найбільша християнська громада на Близькому Сході одержала нового патріарха. Майже через вісям місяців після смерті патріарха Шенуди ІІІ у неділю, 4 листопада, у Каїрі новим главою Коптської християнської Церкви обрали 60-річного єпископа Теодоруса, інформує DW.DE.

Хто з претендентів на найвищу церковну посаду стане Патріархом за традицією вирішує жереб. Хлопчик з зав'язаними очима під час служби витягнув зі спеціального кухля папірець з іменем нового патріарха Олександрійського та всієї Африки. Такий спосіб обрання має символізувати Божу волю.

Коптська_Церква.jpg

Інтронізація Патріарха Теодоруса має відбутися 18 листопада. Його попередник патріарх Шенуда ІІІ, котрий був духовним лідером коптів упродовж сорока років, помер у березні цього року. Оглядачі відзначають, що новому Патріархові доведеться виконувати свої обов'язки у дуже непростий час, адже у Єгипті почастішали випадки насильства проти християн з боку ісламістів.

Коптська Православна Церква налічує близько восьми мільйонів вірян. За переказами, вона була заснована євангелістом Марком. Копти вважаються найбільшою християнською конфесією в країнах Африки, насамперед в Ефіопії та Єгипті.