У Європейському Парламенті у Брюсселі представлено серію ікон «Маріуполь Деезіс»

У Європейському Парламенті у Брюсселі представлено серію ікон «Маріуполь Деезіс» - фото 1
Експозиція складається з двох частин: фотодоказів війни Росії проти України, та серії ікон «Маріуполь Деезіс», які написані на кришках, днищах, й інших фрагментах дерев’яних ящиків, у яких зберігались різні види боєприпасів.

Фотовиставка присвячена опору України російській агресії. Про це повідомив 17 травня на сторінці у Фейсбук о. Олег Зимак.

Виставку відкрили Президент Європарламенту Й.Екс. Роберта Метсола, Посол Всеволод Ченцов, Іванна Климпуш-Цинцадзе. Були присутні низка Віце-Президентів Європарламенту, чисельні євродепутати, працівники Євроінституцій, журналісти, гості.

"Після урочистого відкриття, при неформальному спілкуванні, висловив вдячність за підтримку України у цей доленосний як для Українців, так і для всіх Європейців, час, Віце-Президенту ЄП Педро Сільва Перейра, який, як і окремі інші євродепутати, висловили однозначну підтримку Україні і нашому мужньому Народу 🙏", - написав о. Олег Зимак.

Додамо,що отець Олег у Брюсселі з 2004 року давав перший поштовх численним громадам у Бельгії, Нідерландах та Люксембурзі.