У Запоріжжі засновано нову парафію УГКЦ
Екзарх Донецький владика Максим Рябуха, прислухавшись до прохань численних вірян, а також сягнувши думки пресвітерської ради, 4 грудня 2025 року окремим Декретом проголосив заснування нової парафії Святої великомучениці Варвари у місті Запоріжжя. Нова парафія повстала в Хортицькому районі міста, а настоятелем парафії призначено отця Олександра Богомаза. Про це повідомляє пресслужба Секретаріату Синоду єпископів УГКЦ.
Першу парафіяльну Літургію очолив владика Максим у співслужінні численного духовенства екзархату.

Після Богослужіння та інших урочистостей відбулося спільне частування і спілкування, організоване парафіянами нової громади. На завершення молодь Запоріжжя підготувала концерт.
«Народження нової парафіяльної спільноти вкотре демонструє нам, що церковне життя в прифронтовому Запоріжжі не стоїть на паузі, але живе вірою, надією та любовʼю», — зазначили у пресслужбі Донецького екзархату УГКЦ.