У Запоріжжі звільнили від кримінальної відповідальності священнослужителя-наркомана УПЦ МП

У Запоріжжі звільнили від кримінальної відповідальності священнослужителя-наркомана УПЦ МП - фото 1
Священнослужителя УПЦ МП відпустили, бо він "розкаявся" і "пройшов лікування". Таке рішенням Ленінського райсуду Запоріжжя.

Про це повідомляє Depo. Запоріжжя з посиланням на допис журналіста Сергія Сидорова.
Келійника запорізького митрополита УПЦ МП Луки звільнили від кримінальної відповідальності і закрили справу у квітні цього року. Суд мотивував рішення тим, що священнослужитель пройшов курс лікування від наркотичної залежності і розкаявся у скоєному.
"Правда, довідка про лікування у нього була від черкаського наркодиспансера, а не запорізького", – зазначив у дописі журналіст Сергій Сидоров.
У реєстрі судових рішень зазначається, що у священнослужителя вилучили амфетамін вагою 0,6888 грами та два телефони (iPhone 6s Plus та iPhone 7 Plus). Наркотики знищили, а смартфони повернули келійнику.
Монаха заскочили в одному з відділень "Нової пошти" на отриманні пакунку з наркотиками 29 грудня 2019 року. Поки зловмисника арештовували поліцейські, на нього очікував у авто інший священнослужитель.
Правоохоронні органи порушили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України.
Затриманого назвали однією з наближених осіб до митрополита УПЦ МП Луки. Пізніше митрополит Лука визнав, що йому було відомо про згубну звичку монаха.
У Запоріжжі звільнили від кримінальної відповідальності священнослужителя-наркомана УПЦ МП - фото 62629