У Запорізькій області до виборчих перегонів долучився священик ПЦУ

Майбутній кандидат у голови ОТГ на Запоріжжі отримав благословення брати участь у виборах, в цій же громаді збирається балотуватися в депутати священик ПЦУ.

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на допис у Facebook голови селища Балабине Володимира Сосуновського та коментар, який дав "Опорі" єпископ Запорізький і Мелітопольський Православної Церкви України Фотій.

У Запорізькій області до виборчих перегонів долучився священик ПЦУ - фото 58305

 

Сосуновський отримав благословення у єпископа Фотія на вибори голови Кушугумської об’єднаної територіальної громади. У спільній, за словами Сосуновського, команді з ним на вибори йде настоятель Балабинської церкви Андрія Первозванного отець Ігор.
Як уточнив у своєму коментарі єпископ Фотій, настоятель Балабинської церкви балотуватиметься у депутати.
"Отець Ігор погодився йти депутатом до об’єднаної територіальної громади, оскільки вони з паном Володимиром Сосуновським давно знайомі, у них дружні стосунки, тому вони йдуть разом. На це було дано благословення", – зазначив влаика Фотій.

При цьому єпископ Запорізький і Мелітопольський підкреслив, що Церква не підтримує якусь окрему політичну силу, благословення та підтримку отримали люди, який владика Фотій знає особисто.