• Головна
  • Новини
  • У заповіднику «Києво-Печерська лавра» перевіряють документацію...

У заповіднику «Києво-Печерська лавра» перевіряють документацію

09.08.2012, 15:55
У заповіднику «Києво-Печерська лавра» перевіряють документацію - фото 1
Комісія Міністерства культури України розпочала перевірку документації у Національному історико-культурному заповіднику «Києво-Печерська лавра». Про це Радіо Свобода повідомила генеральний директор заповідника Вікторія Ліснича, яка наразі перебуває у лікарні.

LavraКомісія Міністерства культури України розпочала перевірку документації у Національному історико-культурному заповіднику «Києво-Печерська лавра». Про це Радіо Свобода повідомила генеральний директор заповідника Вікторія Ліснича, яка наразі перебуває у лікарні.

«Мені телефонують наші, із заповідника, і кажуть, що іде рейдерське захоплення відділу кадрів Вінграновським (Андрій Вінграновський – директор департаменту культурної спадщини Мінкульту – ред.) та колишнім першим заступником, уже звільненим», – розповіла Ліснича.

Цю ж інформацію Радіо Свобода підтвердили працівники заповідника. У самому Міністерстві культури від коментарів поки утримуються.

1 серпня колишній заступник директора Києво-Печерського заповідника Влада Литовченко-Прокаєва в ефірі одного з телеканалів заявила, що заплатила 50 тисяч доларів хабара за те, щоб її взяли на цю посаду. Наступного дня Генпрокуратура України доручила Міністерству внутрішніх справ перевірити заяву Литовченко-Прокаєвої.

Факт отримання хабара заперечили і міністр культури Михайло Кулиняк, і директор заповідника Вікторія Ліснича. Остання також заявила, що позиватиметься на свою колишню заступницю до суду (незабаром після резонансної заяви Литовченко-Прокаєву звільнили з посади).