У Зарваниці відбувся вишкіл для шкільних капеланів

У Зарваниці відбувся вишкіл для шкільних капеланів - фото 1
У Марійському духовному центрі "Зарваниця" УГКЦ завершилося навчання для шкільних капеланів. Протягом трьох днів священики мали нагоду поглибити знання з педагогіки та підліткової психології.

Про це повідомляє сайт Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ.

Як зазначив учасник декан Великоберезовицький о. Євген Кобильник: "Навчально-модульна програма для шкільних капеланів розроблена та представлена громадською спілкою «Католицька освіта» для духовенства Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, яка проводилась в Зарваниці, стала доброю нагодою для нас священиків не лише поглибити свої знання, а також набути нових та корисних навичок для якісного та ефективного служіння для школярів та вчителів. Власне, шкільне капеланство, на мою думку, стане невід’ємним рушієм відбудови християнського духа нової України".

Лекторами програми були Дарина Куц, Аліна Михайлюк і с. Катерина Молочій. Організатор — комісія у справах освіти та виховання Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ – дякує благодійній організації «Renovabis» за матеріальну підтримку в проведенні наших освітніх програм.

Усі учасники отримали сертифікати, котрі свідчать про завершення навчання.