У Бучацькому монастирі відбулося погашення марки, присвяченій митрополиту Андрею Шептицькому
Про це повідомляють Бучацькі справи.
Із благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського, владики Теодора Мартинюка у події взяли участь: ініціатор створення серії марок — отець-митрат Андрій Говера, фундатор перевидання праці й втілення поштового проєкту — перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук (громадський рух «Зарваницька ініціатива»), творче подружжя Олег і Наталія Кіналі, о.Василь Макоїд , філателіст Василь Дідух, настоятель Бучацького монастиря отців Василіян Воздвиження Чесного Хреста Господнього о. Роман Якимець, директор Бучацького ліцею імені святого Йосафата о. Пантелеймон Саламаха, вихованці й викладачі ліцею.
Як писала РІСУ, у Марійському духовному центрі «Зарваниця» 19 липня відбулося урочисте погашення спеціальної поштової марки, присвячене 160-й річниці від дня народження слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького.
З нагоди ювілею Козацька пошта випустила пам’ятний конверт, спеціальну поштову марку та листівку-ікону, на якій надруковано молитву Митрополита за Україну. Художнє оформлення виконав тернопільський митець Ігор Зелінко за підтримки мецената Володимира Болєщука. Тернопільські художники Олег і Наталя Кіналі створили ілюстрації до кожного конверта та описали їх.
Загалом виготовлено дев’ять марок, об’єднаних спільною тематикою, що відображає різні місця і події з життя митрополита Андрея Шептицького.