• Головна
  • Новини
  • Учасники медіа-конференції в Одесі шукають нові методи якісного представлення релігійної теми у ЗМІ...

Учасники медіа-конференції в Одесі шукають нові методи якісного представлення релігійної теми у ЗМІ

20.05.2011, 10:52
Учасники медіа-конференції  в Одесі шукають нові методи якісного представлення релігійної теми у ЗМІ - фото 1
Участь у конференції 20-21 травня беруть журналісти, церковні лідери, представники церковних прес-служб, християнських видань, церковних телестудій, та інтернет-сайтів, а також блогери-християни.

Internet.gifexklusiv.gifДводенна медіа-конференція «Церква в інформаційному суспільстві» відбувається 20-21 травня 2011 року в Одесі. Участь у конференції беруть журналісти, церковні лідери, представники церковних прес-служб, християнських видань, церковних телестудій та інтернет-сайтів, а також блогери-християни.

В програмі конференції: семінари, майстер-класи та тренінги, які проведуть експерти з Public relations, Government relations, релігійної та світської журналістики, Web 2.0, рекламісти та маркетологи. У програмі конференції також передбачені тематичні круглі столи та панельні дискусії.

Конференція складається з двох частин. Перший день присвячений зовнішній церковній комунікації. Учасники спробують разом дати відповіді на питання: хто, як і для чого в Церкві має комунікувати з зовнішніми партнерами. Як на Церкву дивляться журналісти, якою мовою звертатись до тих, хто не належить до нашої спільноти, як будувати стосунки з владою та реагувати на кризові ситуації в Церкві та інші.

Другий день конференції матиме три паралельні тематичні секції: «Прес-служба Церкви», «Web 2.0» та християнська журналістика. Кожний учасник зможе обрати один із трьох напрямків.

«Проводити такі конференції і медіа-тусовки — не пряме завдання РІСУ, — говорить Тарас Антошевський, директор РІСУ. — Проте, працюючи вже 10 років у сфері релігійної інформації в Україні, ми бачимо, що це та сфера, яка нагадує біблійного слугу, що закопав свої таланти, аби вони не пропали. А з іншого боку, це приховування світла, яке Господь заповів нести у світ. Тому в нашій релігійно-інформаційній сфері так мало саме релігії, духовності, а так багато політики, конфлікти та інших далеко другорядних для неї речей. Отже, виникла ідея проводити круглі столи, семінари, тренінги, конференції, щоби з одного боку допомогти представникам Церков якісніше представляти своє життя, а з іншого — допомогти світським ЗМІ побачите дійсно духовне у релігійному житті. Це вже п'ятий захід такого рівня, який організовує РІСУ разом з партнерами. Проте ця конференція має стати більш представницькою за кількістю учасників і тематикою. Сподіваюся, що вона сприятиме активізації медіа-євангелізації і якісному представленню релігійної теми у світських ЗМІ».

Редакція РІСУ у повному складі братиме участь у конференції, тому у ці дні новинні матеріали будуть подаватися на сайті в обмеженій кількості. Просимо вибачення за тимчасові незручності.