Учасники Всесвітнього російського народного собору молились перед великим зображенням Путіна

   - фото 1
Джерело фото: скриншот з відео / Еспресо
У Росії розпочався ХХV Всесвітній російський народний собор: молитву «Царю Небесний» учасники виконали перед великим зображенням Путіна.

Про це повідомляє ТГ-канал Християни проти війни.

Його розпочали із молитви перед величезним зображенням Путіна на екрані у центрі сцени. По обох боках — зображення Спаса Нерукотворного.

Путін запропонував слухачам після молитви вшанувати учасників війни в Україні хвилиною мовчання.

Він виголосив промову про "тверду патріотичну позицію", приділивши більшу частину виступу виправданню загарбницькій війні, яку Росія веде в Україні.

"Наша битва за суверенітет, за справедливість носить без жодного перебільшення національно-визвольний характер, тому що ми відстоюємо безпеку та добробут нашого народу, найвище, історичне право бути Росією – сильною, незалежною державою, країною-цивілізацією. Саме наша країна, русскій мір, як неодноразово бувало в історії, перегородили шлях тим, хто претендує на світове панування, на свою винятковість. Ми боремося зараз за свободу не лише Росії, а й усього світу", - заявив Путін.

Пізніше Патріарх Кирил заявив, що молитиметься, щоб Путін "і далі продовжував працю на благо Росії", — повідомляє "Еспресо".