• Головна
  • Новини
  • Учасників Синоду УГКЦ привітали єрархи РКЦ в Україні, УПЦ КП та УПЦ (МП)...

Учасників Синоду УГКЦ привітали єрархи РКЦ в Україні, УПЦ КП та УПЦ (МП)

04.09.2018, 12:33
Учасників Синоду УГКЦ привітали єрархи РКЦ в Україні, УПЦ КП та УПЦ (МП) - фото 1
До учасників Синоду єпископів УГКЦ, який 3 вересня розпочав свою роботу у Львові-Брюховичах, з вітальним словом звернулися представники РКЦ в Україні, УПЦ КП та УПЦ (МП).

До учасників Синоду Єпископів УГКЦ, який 3 вересня розпочав свою роботу у Львові-Брюховичах, з вітальним словом звернулися представники РКЦ в Україні, УПЦ КП та УПЦ (МП). Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Архиєпископ Мечислав Мокшицький, Львівський римо-католицький митрополит:

«Ми зустрілися тут, аби розважити способи та шляхи сприяння і поширення Благої вісті в сучасному світі; щоб задуматися над тим, як пастирям і сіячам діяти та працювати на Божій ниві так, щоб зерна Божого Слова якнайясніше потрапляли і приносили плід в серцях людей. Ми зібралися тут, аби замислитися також над тим, як зробити Слово Боже доступнішим і зрозумілішим, як, урешті, заохочувати наших вірних до черпання з цієї глибокої криниці Божої мудрості. На початку цієї важливої зустрічі бажаю вам постійної і сталої допомоги від Святого Духа істини та благодаті».

Архиєпископ Львівський і Галицький УПЦ (МП) Філарет (Кучеров):

«Між нашими Церквами, можливо, немає плідних стосунків, але я знаю, що в деяких єпархіях владики нашої Церкви добре спілкуються з єрархами і священнослужителями Української Греко-Католицької Церкви. Виходячи з цього, є гарні задуми і напрацювання для свідчення місії Церкви. Добрі людські стосунки між владиками і священиками можуть стати прикладом міжконфесійного порозуміння в регіонах

Владика Філарет.також зауважив, що багато чого змінилося в стосунках УГКЦ та УПЦ останнім часом.

«За ці роки Церкви сформувалися як основні інститути довіри серед людей. Церкви змінилися протягом часу, коли на Сході України відбувається війна і ми переживаємо серйозну, велику біду для українського народу. Нам цю довіру потрібно зберегти і примножити».

Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій (Рудюк):

«Церква дуже вміло в епоху постмодернізму намагається не тільки впроваджувати Слово Боже, але і захищати себе. Тому постмодерна епоха, яку ми знаємо, покликана в класичному суспільстві все поділити і разом із тим зробити так, що істини як такої немає. І Церква в цьому процесі виробила свої стандарти праці з вірними. У цьому випадку УГКЦ крокує в ногу з часом, відчуває надзвичайно добре його дух... Ваша праця і праця УГКЦ покликана, щоби розпочати це релігійне провадження, зокрема в українському суспільстві».