УГКЦ і МОЗ співпрацюватимуть для вишколу медичних капеланів в час пандемії

10.10.2020, 18:00
Держава
УГКЦ і МОЗ співпрацюватимуть для вишколу медичних капеланів в час пандемії - фото 1
9 жовтня відбулася зустріч представників Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я: сестри Севастіяни Карвацької, голови комісії, та пані Мирослави Полець, референта, з заступницею міністра охорони здоров’я пані Іриною Микичак.

Зустріч відбулася на прохання Комісії УГКЦ, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У розмові сторони обговорили можливості співпраці між міністерством та комісією з метою супроводу медиків та надання їм духовно-психологічної підтримки. Важливою темою обговорення стало питання вишколу медичних капеланів і офіційного прийняття їх на державному рівні. Позаяк капелани потребують відповідного досвіду праці у медичних закладах і сертифікату, який би засвідчив статус медичного капелана.

Під час зустрічі представники комісії представили своє бачення певних моментів співпраці, зокрема у час пандемії. Обговорили питання створення проморолика про заходи для захисту від зараження, правила безпечного поводження в церкві, які б нагадували про безпеку під час карантину.

За словами Ірини Микичак, медичним працівникам важливо відчути підтримку і вдячність Церкви за працю, бо під час пандемії чисельно зростає кількість захворювань, відтак на їх долю випадають вкрай важкі випробування.