УГКЦ організувала для матерів та дружин загиблих героїв реколекції у Зарваниці

03.08.2020, 09:27
Культура
Родини загиблих героїв Тернопільщини прибули на реколекцію до Зарваницького Марійського духовного центру.

УГКЦ організувала для матерів та дружин загиблих героїв реколекції у Зарваниці - фото 56173

 

Про ице повідомляє TeNews.

З ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації та за сприяння Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ матері й дружини загиблих героїв перебуватимуть кілька днів у Марійському духовному центрі.
Вони беруть участь у Богослужіннях та спілкуються з духівниками. Для таких зустрічей священнослужителі Марійського духовного центру підготували духовну програму.

«Такі зустрічі відбуватимуться неодноразово. Їхня основна мета – духовне відновлення матерів та дружин загиблих в українсько-російській війні героїв. Ми побачили, що є необхідність, аби люди які втратили найдорожче, зустрічалися частіше. Перебуваючи кілька днів тут, у Зарваниці матері у спільній молитві поділяють один з одним біль втрати», — зазначив заступник голови облдержадміністрації Віктор Устенко.
Мирослава Питак, матір загиблого бійця Андрія Питака подякувала за організацію заходу.

«Ми тут відпочиваємо серцем і душею. Нам тут добре і спокійно. Про нас добре піклуються. Сьогодні тут двадцятеро матерів, ми потребуємо таких зустрічей, через два тижні сюди на реколекцію приїдуть інші матері та дружини, які втратили своїх чоловіків та синів на війні чи під час Революції Гідності».