УГКЦ розпочинає проект вебінарів
КИЇВ – В УГКЦ 29 червня о 16.00 відбудеться перший вебінар. Серію онлайн-семінарів Церква розпочне вебінаром на тему «Єдність між православними і греко-католиками у богословській візії Патріарха Йосифа (Сліпого)». Його проведе директор Інституту історії Церкви Українського католицького університету о. д-р Андрій Михалейко. Про це РІСУ повідомили у Департаменті інформації УГКЦ.
Метою започаткування вебінарів є проповідування Євангелії за допомогою новітніх технологій. Першим вебінаром УГКЦ відкриє цикл онлайн-семінарів, присвячених історії Церкви. Також готується серія вебінарів з морального богослов’я.
Усі вебінари будуть заархівовані, а відтак – опубліковані на сайті та доступні для перегляду в будь-який час. Побажання щодо організації та тематики вебінарів просимо висловлювати на форумі УГКЦ за цим посиланням: forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=2&t=1875
Усіх зацікавлених в УГКЦ просять з власної скриньки надіслати на адресу: [email protected] лист із заголовком: Реєстрація на Webinar. У тілі листа потрібно вказати ім’я та прізвище. Перед початком вебінару всі, хто зголоситься, отримають на електронну адресу посилання для підключення.
Вебінар триватиме біля години. Наступний вебінар УГКЦ відбудеться у липні цього року і стосуватиметься Львівського псевдособору 1946 року.
Як зазначив Папа Бенедикт XVI у Посланні з нагоди 44 Дня засобів масової інформації, «у цифровому світі повинно бути видно, що турбота люблячого нас Бога в Христі не є чимось, що належить до минулого або навіть ерудиційною теорією, а конкретною і реальною дійсністю. Душпастирство в цифровому світі насправді повинно показати людям нашого часу і загубленого нинішнього людства, що "Бог є близько, що у Христі ми всі належимо один одному".
Довідка. Вебінар – це онлайн захід, на якому один чи декілька спікерів можуть провадити через Інтернет або корпоративну мережу семінари, зустрічі, наради для групи від кількох людей до кількох тисяч учасників. Вебінари можуть містити сеанси голосувань і опитувань, що забезпечує цілковиту взаємодію між аудиторією та ведучим. Під час вебінару відповідне програмне забезпечення дозволяє бачити, чути спікера та у текстовому варіанті ставити йому свої запитання.