УГКЦ у США організовує Всеамериканську українську прощу для молоді

24 березня, 08:48
Україна і світ
УГКЦ у США організовує Всеамериканську українську прощу для молоді - фото 1
У червні 2023 року Українська Католицька Церква у Сполучених Штатах Америки проведе Всеамериканську молодіжну прощу, яка відбудеться у церкві Покрову Пресвятої Богородиці в м. Пармі, штат Огайо.

Про це повідомляє єпископ єпархії Святого Йосафата владика Богдан Данило у відеозверненні, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Владика Богдан від імені єпископів і священиків Філадельфійської архиєпархії та Чиказької, Стемфордської і Пармської єпархій запрошує молодь приєднатися до прощі, яка відбудеться 16–18 червня.

«Я щиросердечно запрошую вас 16–18 червня 2023 року зібратися тут на спільну молитву, на розважання про роль родини в житті, пізнання себе, а також для проведення чудового часу з іншими молодими людьми», — промовив у відеозверненні єпископ.

Цього року Українська Католицька Церква у США планує провести прощу через Клівленд Метро Парк, щоб разом зустрітися з усіх куточків Америки: Каліфорнії, Філадельфії, Пітсбурга, Чикаго, Нью-Йорка, Коннектикута.

«Щиросердечно запрошую вас приєднатися до Всеамериканської української прощі!» — закликав владика Богдан українську молодь у США.